דף הבית
מידע מקצועיהעבודה איתנו

העבודה איתנו

אילו צמחים ניתן להשיג דרך "ירוק לבן"?

החברה משווקת את מרבית סוגי הצמחים הקיימים, בדגש על צמחי גן פורחים, תבלינים וצמחי בית. בזכות עבודה משותפת עם רוב המגדלים בארץ, ל"ירוק לבן" היכולת להציע כמעט כל צמח, גם אם אינו חלק מהמלאי הקיים.


באילו סוגי עציצים משווקים הצמחים?

הצמחים מגיעים במגוון רחב של עציצים, החל מעציצים בקוטר 6 ס"מ (עציץ 6) וכלה במיכלים. מרבית הצמחים משווקים בשישה עציצים עיקריים: מיי פק (שישיית ע.6), ע.6, ע.11, ע.12, ע.15 וקערות 20 בתליה.
     לחץ להגדלה

 

כיצד ניתן לבצע הזמנה?

ל"ירוק לבן" משרד שיווק הכולל מספר מוכרנים, המקבלים הזמנות טלפוניות מדי יום בין השעות 14:00-08:00. לרשות הלקוחות המגיעים למשרדי החברה ממתין צוות מוכרים נוסף, אשר מעניק ייעוץ מקצועי ומסייר עם הלקוחות במשתלה.

המכירה הנה מכירה סיטונאית בלבד.


כיצד ניתן לקבל את הסחורה שהוזמנה?

בפני לקוחות החברה עומדת האפשרות לקחת בעצמם את הצמחים מהחממות במושב בני עטרות, או לקבל אותם ישירות למקום האספקה. "ירוק לבן" מגיעים לכל נקודה בארץ- מקרית שמונה ועד אילת.

 

במה שונה העבודה מול "ירוק לבן" לעומת מגדלים אחרים בשוק?

לקוחות "ירוק לבן" נהנים ממבחר עשיר של צמחים איכותיים, בזכות ניסיון חקלאי של למעלה מ-30 שנות וותק בשוק המקומי.

משרד השיווק של "ירוק לבן" הנו מהגדולים והמקצועיים שישנם בקרב מגדלי הצמחים. צוות המכירה עובר השתלמויות באופן קבוע ומציע ללקוחותיו שירות אישי, לצד מקצועיות ומהימנות.

 

אילו מוצרים ייחודיים ניתן להשיג ב"ירוק לבן"?

  • "ירוק לבן" משווקים עציצי "טריקסי מיקסי", המהווים פיתוח ייחודי, הדורש ניסיון רב בגידול מספר צמחים רב שנתיים בעציץ אחד.
  • "ירוק לבן" משווקים את עציצי הגרניום של "משתלות מימון", מגדל בעל ותק של מעל ל-30 שנים בגידול גרניום וידוע בכל העולם בזכות גידוליו האיכותיים.
  • "ירוק לבן" משווקים בשיתוף פעולה מלא את הורדים של משתלות "קרן צור"- מגדל ורדים ותיק המוכר בכל הארץ כמגדל ורדים איכותי בעל מגוון נרחב.