גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
חיפוש חופשי

שאלות ותשובות

אילו צמחים ניתן להשיג דרך "ירוק לבן"?

החברה משווקת את מרבית סוגי הצמחים הקיימים, בדגש על צמחי גן פורחים, תבלינים וצמחי בית. בזכות עבודה משותפת עם רוב המגדלים בארץ, ל"ירוק לבן" היכולת להציע כמעט כל צמח, גם אם אינו חלק מהמלאי הקיים. 

באילו סוגי עציצים משווקים הצמחים?

הצמחים מגיעים במגוון רחב של עציצים, החל מעציצים בקוטר 6 ס"מ (עציץ 6) וכלה במיכלים. מרבית הצמחים משווקים בשישה עציצים עיקריים: מיי פק (שישיית עציצי 6 ס"מ), עציצי 6 ס"מ, עציצי 11 ס"מ, עציצי 12 ס"מ, עציצי 15 ס"מ וקערות 20 לתליה. 


 

כיצד ניתן לבצע הזמנה?

ל"ירוק לבן" משרד שיווק הכולל מספר מוכרנים, המקבלים הזמנות טלפוניות מדי יום בין השעות 16:00-08:00. לרשות הלקוחות המגיעים למשרדי החברה ממתין צוות מוכרים נוסף, אשר מעניק ייעוץ מקצועי ומסייר עם הלקוחות במשתלה.

המכירה הנה בסיטונאות בלבד. 

כיצד ניתן לקבל את הסחורה שהוזמנה?

בפני לקוחות החברה עומדת האפשרות לקחת בעצמם את הצמחים מהחממות במושב בני עטרות, או לקבל אותם ישירות למקום האספקה. "ירוק לבן" מגיעים לכל נקודה בארץ- מקרית שמונה ועד אילת.

במה שונה העבודה מול "ירוק לבן" לעומת מגדלים אחרים בענף?

לקוחות "ירוק לבן" נהנים מהמבחר הרחב ביותר של צמחים איכותיים, בזכות ניסיון חקלאי של למעלה מ-40 שנות וותק בשוק המקומי. ניתן להזמין צמחים לגן, צמחים לבית, תבלינים, ירקות, שיחים ועוד.

משרד השיווק הנו מהגדולים והמקצועיים שישנם בקרב מגדלי הצמחים. צוות המכירה עובר השתלמויות באופן קבוע ומציע ללקוחותיו שירות אישי, לצד מקצועיות ומהימנות.

אילו צמחים ייחודיים ניתן להשיג ב"ירוק לבן"?
  • עציצי "טריקסי מיקסי"- פיתוח ייחודי לגידול מספר צמחים רב שנתיים בעציץ אחד: 3 זנים שונים של צמח הקליברכואה (מפלית מיני) המשולבים יחדיו ויוצרים מופע פריחה מרהיב. למידע נוסף על "טריקסי מיקסי"

    זני הגרניום של "משתלות מימון", מגדל בעל ותק של מעל ל-40 שנים בגידול גרניום וידוע בכל העולם בזכות גידוליו האיכותיים. יחד עם הפטוניה הרב שנתית, מגוון הזנים הקיים מצמחים אלו הוא מהעשירים בענף ואף כולל זנים בלעדיים של פטוניה רב שנתית כמו "ליל כוכבים" ו"בייבי דול"למידע נוסף על זני הגרניום והמפלית

    וינקה מסדרת "טאטו"- זנים חדשים של וינקה זקופה בעלי גוונים עזים ומיוחדים, המתאימים במיוחד לאקלים הישראלי. למידע נוסף על זני "טאטו"

    צפורנים מסדרת "פינק קיס" ו"דיאנטיקה"- זנים חדשים של צמח הצפורן הרב שנתית, המאופיינים בריבוי פרחים.